Product Details
Additional information
| Weight | 0.165 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 25 × 9 cm |
| Brand Name | NONE |
| Item Type | Bed & Mat Covers |
| High-concerned chemical | None |
| Material | diatomaceous mud |
| Wash Style | Hand Wash |
| Weight | 140g |
| Type | Dogs |
Product Details
| Weight | 0.165 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 25 × 9 cm |
| Brand Name | NONE |
| Item Type | Bed & Mat Covers |
| High-concerned chemical | None |
| Material | diatomaceous mud |
| Wash Style | Hand Wash |
| Weight | 140g |
| Type | Dogs |
Reviews