Product Details
Additional information
| Weight | 1.171 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 24 × 8 cm |
| Brand Name | NONE |
| High-concerned chemical | None |
| Material | Stainless steel |
| Item Type | Bowls |
| Type | Dogs |
| Applicable Dog Breed | Universal |
| Choice | yes |
Product Details
| Weight | 1.171 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 24 × 8 cm |
| Brand Name | NONE |
| High-concerned chemical | None |
| Material | Stainless steel |
| Item Type | Bowls |
| Type | Dogs |
| Applicable Dog Breed | Universal |
| Choice | yes |
Reviews