Product Details
Additional information
| Weight | 1.800 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Pattern Type | Solid |
| Brand Name | BeiYu Pet |
| Model Number | Dog bed |
| Type | Dogs |
| Item Type | Beds & Sofas, Beds & Sofas |
| Material | other |
| Weight | 700-1810g |
| Wash Style | Hand Wash |
| Is Smart Device | No |
| CN | Zhejiang |
| Feature | Breathable |
| Origin | Mainland China |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |











Reviews