Product Details
Additional information
| Weight | 0.347 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 26 × 7 cm |
| Brand Name | NONE |
| Material | Fleece |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| High-concerned chemical | None |
| Choice | yes |
Product Details
| Weight | 0.347 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 26 × 7 cm |
| Brand Name | NONE |
| Material | Fleece |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| High-concerned chemical | None |
| Choice | yes |
Reviews